playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ERSOY’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI

31

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı. Ersoy, 24 Temmuz 1908’de basın üzerindeki sansürün kaldırılmasının 109’nci yıl dönümünde yazılı, görsel ve işitsel basın kuruluşlarında görev alan çalışanların ‘Basın Bayramı’nı kutladı.
Büyük fedakarlık göstererek her türlü zorluk ve baskılara rağmen, bu önemli görevin üstesinden gelen basın mensuplarının üzerindeki antidemokratik tutumlara son verilmesini isteyen Ersoy, demokrasinin hızla gelişmesi, doğru, yansız ve hızlı biçimde haber verilebilmesi için, basının önündeki engellerin kaldırılması gerektiğini vurguladı.
Başkan Baki Ersoy mesajında şu ifadelere yer verdi: “Çağdaş demokrasilerin olmazsa olmazı olan basın, şeffaf yönetim anlayışının temel yapı taşlarındandır. Basın, vatandaşlarla devlet arasındaki iletişimin sağlanması, kamuoyu oluşturulması gibi son derece önemli görevler üstlenmektedir. Üzüntüm şudur ki; basın üzerindeki sansürün kaldırıldığının ilan edilmesinin ardından bir asır geçmesine rağmen hala ülkemizde basının tam anlamıyla özgür olduğundan söz etmek maalesef mümkün değildir. Demokrasinin mihenk taşı olan basın, başta ülkemizin gelişmesi, meslek onur ve haysiyetinin korunması, doğru ve tarafsız haber vermesi için tüm baskılardan arındırılmalıdır.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.