playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

ERSOY’DAN HALAÇOĞLU’NA: YÜREĞİN YETİYORSA GEL!

64

MHP İL BAŞKANI BAKİ ERSOY’DAN YUSUF HALAÇOĞLU’NA SERT TEPKİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy, sosyal medyadan açıklamalar yapan Yusuf Halaçoğlu’na tepki gösterdi.

Ersoy, “Sosyal medyadan mesajlar vereceğine, yüreğin yetiyorsa gel yine Kayseri’den aday olda yeniden meclise gidebilecek misin görelim.” Dedi.

Ersoy açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Milliyetçi Ülkücü Hareket’in oyları ile meclise giden, milletin vekili olmak yerine birilerin maşası olan bir zaat yaptığı hezeyan dolu açıklamaları ile yine bizce kendisine yakışanı yapmıştır.

Geçtiğimiz gün kendisine ait sosyal paylaşım sitesinden Milliyetçi Ülkücü Hareket’in Lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye dil uzatan Yusuf Halaçoğlu’na sesleniyorum.

Milliyetçi Ülkücü Hareket gibi şanlı şerefli bir partinin mensubu olamayacak kadar aciz olman sana yeter. Liderimizi, eline ülkücülerin kanı bulaşmışlarla aynı kefeye koyacak kadar aşağılaşmış olmanda sana yeter. Türlü türlü entrikalar ile korsan kurultay yapanları, gözünde büyütmen ve onları bize tehlike gibi göstermende sana yeter.

Sosyal medyadan mesajlar vereceğine, yüreğin yetiyorsa gel yine Kayseri’den aday olda yeniden meclise gidebilecek misin görelim. Yeni kuracakları partiden seni aday göstermezlerse, gel bağımsız aday ol da görelim.

O zaman görelim yine mecliste olacak mısın? Genel başkanımız hakkında sana yakışan ama bir adama yakışmayan açıklamalar yapabilecek misin görelim?

Yüzsüzlüğün âlemi yoktur. Utanmazlığa sığınıp fitne dümenini çevirmenin, rezilce yol almanın maliyeti çoktur, mazereti de zaten yoktur. Yusuf Has Hacib ne güzel de buyurmuş: “Sözünü gözet selametle yaşa; kendini gözet esenlikle koca.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.