ESENYURT BELEDİYESİ ÖNÜNDE DEHŞET

47

Esenyurt Belediyesi ek hizmet binasına gelen zanlı, belediyede çalışan sevgilisini pompalı tüfekle öldürüp intihar etti.

Esenyurt Belediyesinin ek hizmet binasında silah sesleri duyuldu. İhbar üzerine olay yerine polis ve ambulans geldi. Binaya giren bir şahsın, belediyede çalışan sevgilisini pompalı tüfekle öldürüp intihar ettiği ortaya çıktı.

SEVGİLİSİNİ POMPALIYLA ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Edinilen bilgilere göre olay, sabah saatlerinde Nazım Hikmet Bulvarı’nda bulunan Esenyurt Belediyesi Ek Hizmet Binası’nda yaşandı. İsmi öğrenilemeyen bir şahıs, pompalı tüfekle belediye binasına geldi. Çevredekileri silahla korkutan zanlı, belediyede çalıştığı öğrenilen sevgilisi Muradiye Bektaş’ı alıkoyarak bir odaya kapattı. Burada sevgilisini öldüren zanlı, daha sonra intihar etti.

POLİSİN İNCELEMESİ SÜRÜYOR

Olay yerine çok sayıda polis ve ambulans ekibi sevk edildi. Polisin olay yerinde incelemeleri sürüyor.

BELEDİYEDEN AÇIKLAMA

Bu arada Esenyurt Belediyesi’nden olayla ilgili açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada şöyle denildi:

“Esenyurt Belediyesi İstihdam Merkezi’nin bulunduğu ek hizmet binasında görevli M.B. (42), B. Ö. adlı kişinin silahlı saldırısı sonucu hayatını kaybetmiş, saldırgan daha sonra aynı silahla intihar etmiştir. Olay tamamen adli vaka olup, saldırının kurumumuza yönelik olmadığını bildiririz. Polisin olayla ilgili tahkikatı devam etmektedir”

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.