playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

FELAHİYE ÖZDEMİR’İ BAĞRINA BASTI

115

Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Adayı İsmail Özdemir, Felahiye ilçesinde seçmenlerle buluştu. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Özdemir, milletin hizmetkarı olmak için çıktıkları yolda milletin öz evladını bağrına bastığını söyledi.

24 Haziran seçimleri öncesinde Milliyetçi Hareket Partisinin Kayseri 1. sıra adayı İsmail Özdemir, Felahiye lçesine düzenlenen seçim gezisine katıldı.  Özdemir’in seçim gezisinde ilk durağı geçtiğimiz gün Mollahacı mahallesi yakınlarında meydana gelen olayda hayatını kaybeden 18 yaşındaki Alperen Zobuoğlunun evi oldu. Aile yakınlarına başsağlığı dileyen Özdemir, kazadan yaşadığı üzüntüyü dile getirdi. Daha sonra Felahiye ilçesi esnafları ile görüşen İsmail Özdemir, esnafların sıkıntılarını not etti ve bu sorunların çözümü konusunda elinden gelen yardımı yapacağı sözünü verdi. Felahiye ilçesini karış karış gezen Özdemir, halkın ve hakkın istediği yerine getirmenin şuurlu bir Türk vatandaşının öncelikli görevi olduğunu söyledi. Felahiye İlçe Kaymakamı, Emniyet Müdürünü, ziyaret Özdemir ve diğer adaylar daha sonra ilçe sakinleri ile ülke ekonomisi ve yatırımları üzerine sohbet etti.

Felahiye ilçe gezisi sonrası değerlendirme yapan Milletvekili Adayı İsmail Özdemir,  Adaylığımızın açıklamasından ardından diğer milletvekili adayları ile Kayseri’nin her yerini adımlamaya çalışıyoruz. Biliyoruz ki gitmediğimiz yer bizim değildir. Bu nedenle biz de Kayseri merkezini ve ilçelerini adımlıyor vatandaşımızın istek ve sorunlarıyla hem hal oluyoruz. Bu sorunların hepsinin üstünden gelecek kadro MHP kadrolarıdır. Çünkü halk biziz, biz halkız. Felahiye ilçesinden de vatandaşlarımızla birlikte olduk. Onlar beni, ben onları çok iyi tanıyorum. İlçelerimizin en büyük sorunu olan göç belasını yapacağımız katkı ve yatırım teşvikleri ile önlemiş olacağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.