playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

FETÖ’den ihraç edilen astsubaya 7.5 yıl hapis

38

Kayseri’de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) soruşturması kapsamında ‘silahlı terör örgütü üyesi olma’ suçundan TSK’dan ihraç edilen ve bu suçtan tutuklu yargılanan eski astsubaya 7 yıl 6 ay hapis cezası verildi.
Örgüt imamlarının Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) mensuplarıyla irtibat kurması ve deşifre edilmelerini önlemek, örgütsel gizliliği korumak amacıyla kontörlü veya sabit telefon hatlarından görüşme yaptıkları tespit edilen eski TSK mensuplarının tek tek yargılandığı davalarda devam edildi. Kayseri 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde farklı dosyalarda tek tek yargılanan tutuklu sanıklar eski astsbubay Ö.A., eski üsteğmenler E.İ.O., A.E. ve açıkta teğmen Y.Ü. ve etkin pişmanlıkta bulunan M.A.O. ile avukatları hazır bulundu.
Mahkeme heyeti yapılan yargılama sonucu tutuklu sanık Ö.A.’ya ‘silahlı terör örgütüne üye olma’ suçundan 7 yıl 6 ay hapis cezası ile tutukluluk halinin devamına karar verdi. Mahkeme, farklı dosyalarda tek tek yargılanan diğer sanıkların da tutukluluk halinin devamı ile eksikliklerin giderilmesi için diğer duruşmaları erteledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.