playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

FIRAT: ‘’ İŞÇİ OLMAYAN İŞÇİNİN HALİNDEN ANLAMAZ..’’

61

“HİZMETLERİMİZLE ÖRNEK OLACAĞIZ”

Tüm Ağaç İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Faruk Fırat, sendika olarak yaptıklarıyla sarı sendikalara örnek olacaklarını ifade ederek, herkese sendikacılık noktasında ders vereceklerini söyledi.

 

İşçi olmayan işçiyi anlayamaz

2. Olağan Genel Kurulunda başkan seçildim. Sendika kurulumunda daha önce farklı fabrikalarda işçi olarak görev yapmış birbirinden değerli yöneticilerden oluşmaktadır. Bilhassa  işçi olarak çalışma vurgusunu özellikle belirtiyorum.
‘’ İŞÇİ OLMAYAN İŞÇİNİN HALİNDEN ANLAMAZ..’’ . Teşkilatımızın azimli ve kararlı çalışmaları  devam etmektedir. Sendikacılığı sadece ücret sendikacılığı değil, hizmet sendikacılığı yapmayı ilke edinen ekibimizin, tüm baskı ve dayatmalara  karşı teslimiyetçi bir anlayışla değil, her türlü bölücülüğün karşısında durarak, sendikal kültürün yaygınlaşmasını  sağlamak için  verilen bu onurlu mücadelenin içinde yerini almıştır. İnsana yönelik yapılan bu onurlu mücadelede insan onuruna yakışır erdemli ve dürüst insan olmanın  gereklerini yerine getirmek şartıyla   “İnsanı yaşat ki devlet yaşasın ” düsturundan hareketle  yetkiye doğru inançlı ve kararlı bir biçimde  ilerlemekteyiz.

Ders vereceğiz
   
Sendikacılık hizmetimizde yönetim kurulumuzun toplantısında almış olduğumuz bir çok önemli kararlar bulunmaktadır. Birçok sendikalar ki ‘’İşçiye hizmet etmeyen Sarı Sendikalar ’ ’hizmeti sadece kendilerine yapmaktadırlar. Elde edilen gelirden İŞÇİ Kardeşlerime geri dönüşü yapmayan sarı sendikalara ’’ Yapmış olduğumuz hizmetimizle size ders vereceğiz.

Söz işçinin artık
Tüm Türkiye’mizde bulunan İşçi kardeşlerimize sesleniyorum Gelin hep birlikte Bu çalışmamızda yer alın. Hep birlikte ülkemiz ve gelecek nesil evlatlarımız için bize destek verin. Hiçbir kuvvet çalışma kararlılığımıza engel olamaz’’ Allah Rızası, işçi Kardeşlerimin Duası Almak için ‘’  Çıktık yola… Bağlı Olduğumuz tüm-iş konfederasyonu ile Sendikamız Daha da güçlenecek ve sendikacılıkta söz artık işçinin olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.