playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

GAZETECİ AÇIKGÖZ’DEN KİLCİ’NİN AÇIKLAMALARINA DEĞERLENDİRME

54

Gazeteci Kürşat Açıkgöz, 25. Dönem Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri Milletvekili  Hasan Ali Kilci’nin Sözcü gazetesine yaptığı açıklamaları böyle yorumladı:

“MHP 25. Dönem Kayseri Milletvekili Hasan Ali Kilci Kayseri’de ezber bozan açıklamalar yaptı. Sözcü Gazetesi’nin bugün manşetine taşıdığı açıklamalara Kayseri’deki etkili ve yetkililer acaba ne diyecek çok merak ediyorum. Bir yandan Feto ile mücadelede Kayserinin başarılı olduğunu servis edenler, diğer yanda mücadelenin yüzde 5 oranında olduğunu ifade eden milletvekili… Bakalım bu açıklamaya kimler ses verecek…”

Hasan Ali Kilci’nin Sözcüye yaptığı açıklama şu şekildeydi:

MHP Kayseri eski Milletvekili Hasan Ali Kilci, üst düzey bir AKP yöneticisinin, FETÖ’den suçlanan kişileri adliyeden kurtardığını iddia ederek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözü var ama, FETÖ’nün inlerine girilemiyor” dedi.

“Gerçek Fetullahçılar şu anda geziyor, fink atıyor. Birçoğu da devlet kademelerinde halen görevde. Kayseri’de FETÖ ile ilgili mücadelenin yüzde 5’i bile yapılmadı. Asıl sorun siyasi ayakta.’ Kayseri’de FETÖ mensubu olmak bir dönem yükselen değer gibiydi, herkes ona sarılmıştı. Şimdi bakıyoruz 3-5 gariban ya tutuklu, ya ihraç ya da açıkta. Halbuki, gerçek Fetullahçılar şu anda geziyorlar, fink atıyorlar memlekette. Birçoğu da devlet kademelerinde halen görev yapıyorlar. Bunların Türkiye’deki en önemli şehri Kayseri’dir. Halen Kayseri’de FETÖ ile ilgili mücadelenin yüzde 5’i bile yapılmadı.”

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.