playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

GÖKÇEK’TE VEDA EDER GİBİ SÖZLER

35

Bir süredir istifa edeceği konuşulan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’ten veda gibi konuşma: Her şey imkan demektir. Ankara çok daha güzellerine layıktır.

KENDİ EV SAHİPLİĞİNDEKİ TOPLANTIDA KONUŞTU

Ankara ‘nın başkent oluşunun 94. yıldönümünü nedeniyle AnkaraValiliği ve Ankara Büyükşehir Belediyesi organizesinde düzenlenen programa Başbakan Binali Yıldırım Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Julide Sarıeroğlu, Ankara Valisi Ercan Topaca  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih gökçek  AK Partili milletvekilleri, yabancı misyon temsilcileri, Ampute Milli futbolTakımı oyuncuları ve çok sayıda davetli katıldı.

“VEDA KONUŞMASI OLARAK ALGILANDI

Bir süredir istifa edeceği yönündeki iddialar konuşulan Ankara  Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in programda yaptığı konuşma, veda konuşması olarak algılandı.

Belediye Başkanlığı döneminde Ankara’ya yaptığı hizmetlerle ilgili bilgi veren Gökçek, Ankaralıların ve Ankara Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının gayreti ile 15 Temmuz darbe girişiminin geri püskürtüldüğünü kaydetti. Avrupa’nın en büyük tema parkını açacaklarını belirten Gökçek, Ankara turizmine ciddi anlamda katkıda bulunacaklarının altını çizdi.

ANKARA  DAHA GÜZELLERİNE LAYIKTIR”

Gökçek’in konuşması sırasında kullandığı “Her şey imkan demektir, verilen imkanlarla bunları yaptık. Ankara çok daha güzellerine layıktır. Bundan sonraki yıllarda çok daha güzel şeyler de yapılacaktır.” sözleri, “Gökçek veda mı ediyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.