playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

GÜLSOY: TÜRKİYE ATEŞ ÇEMBERİNİN İÇİNDE

76

Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy 15 Temmuz 2016 tarihinin, Türk Milleti’nin cesaret ve vatanperverliğine örnek olacak bir destan olduğunu belirtti.

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Kayseri Genç Girişimciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gülsoy, Türkiye’nin halen bir ateş çemberi içinde olduğunu belirterek “ Vatan topraklarımız üzerinde harita mühendisliği yaparak bölünmeyi amaçlayan odaklar, FETÖ, PKK, IŞİD gibi taşeronlar aracılığıyla ülkemize saldırmaya devam etmektedirler. Yıllarca ‘din öğretiyoruz’ diyerek masum insanları kandıran FETÖ, 15 Temmuz itibariyle gelişimini tamamlayıp darbeye teşebbüs etmiş fakat Türk Milleti’ni bir bütün olarak karşısında bulmuştur. Milletimiz parti ayrımı gözetmeksizin, bu hainlere karşı dik bir duruş sergilemiş canıyla, kanıyla bu teşebbüse geçit vermemiştir. Bu hain kalkışmanın yıldönümünde şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şifalar diliyorum.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.