playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

GÜLTEPELİLER BAKAN ÖZHASEKİ’DEN YARDIM BEKLİYOR

158

BAKAN ÖZHASEKİ’YE ÇAĞRI
Kayseri’de bir grup vatandaş, 12 yıl önce yaptıkları sözleşmeden dolayı mağdur oldu. Bir müteahhite arsalarını veren Gültepe Mahallesi sakinleri firmanın anlaşmaya uymamasından dolayı mağdur olduklarını ifade etti. Bakan Özhaseki’den yardım bekleyen vatandaşlar Özhaseki’nin seslerini duymasını istiyor.
Gültepe Köşk Dağı Mahallesi’nde yaşamaya devam eden vatandaşlar, sokak lambalarının çoğu zaman yanmadığını, suların sık sık kesilmesi ve kokması ile sağlıklı yaşamakta güçlük çektiklerini de ifade ederek, yetkililerden yardım istiyor.

“12 YILDIR MAĞDURUZ”
Bir vatandaş, “12 yıldır Eray inşaat mağduruyuz. Sahipleri Ali Doğan ve Adnan Doğan şimdiki adı Kaan inşaat. insanların evleri yıkılmıştır kira yardımı alamadıkları gibi kirayı kendileri karşılıyor ve evleri yıkılmış orAda kalan evler her an yıkılma tehlikesi ile karşı karşıya. Tinerciler baliciler yıkılan evlere dadanmış. İnsanların hayati tehlikesi var. Müteahhit firma ise hiçbir şey yapmadığı gibi Kayseri’nin en gözde yerinde paraya sıkışan ve yıllardır bekleyen umutsuzluğa kapılmış insanlardan arsalarını ucuza aldı ama umutlarını da aldı. Şimdi ise hiç bir şey yapmıyorlar” şeklinde şikayette bulunarak, Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki’nin konuya el atmasını istiyorlar.

RESMÎ YOLLARA DA BAŞVURDULAR
Bir başka vatandaş ise Çevre ve Şehircilik Bakanlığına yazdığı yazı da aynen şu ifadelere yer verdi:
“Kayseri İli Melikgazi İlçesi Gültepe Köşk dağı mahallesi kiremit sok. no: 18 adresindeki tek katlı bina ve 195 m2 arsanın sahibiyim arsamızın bulunduğu 107 pafta 417 ada 179 parselde yaklaşık 46 adet hisseli arsa bulunmaktadır. Komşularımız olan diğer arsa sahipleri ile birlikte 28 şubat 2006 tarihinde Er-ay inş.taah.dış tic. Mob. Ahşap nakliye gıda sanayi ve tic. Ltd. Şti. ile kat karşılığı inşaat sözleşmesi yaptık. Aradan geçen 12 sene içinde herhangi bir inşaat çalışması olmadığı gibi ruhsat için bile başvuru yapılmamıştır. Sözleşmede inşaat teslim tarihi olarak 36 ay belirtilmiş fakat ruhsat alım tarihi ile ilgili herhangi bir ibare olmadığı için sözleşmedeki bu açık müteahhit firma tarafından su istimal edilmiştir. Gecekondu bölgesi olan bu alandaki evlerimiz kullanılamaz duruma gelmiş çoğu yıkılmıştır. Bizler hem evlerimizden olmuş hemde kiraya çıkmak zorunda kalmış insanlar olarak maddi olarak uğradığımız zararımızın dışında uzun yıllardır yapılmayan ve akibeti meçhul olan bu süreç sebebiyle manevi olarakta çok yıprandık. Müteahhit firmaya artık güvenimiz kalmamıştır.
Bakanlığımızdan ricamız mağduriyetimizin giderilmesi için gerekli çalışmaların yapmasıdır. Arsalarımız Kayseri’nin en güzel yerinde olup Toki veya Emlak Konut tarafından da yapılabilir.
Mağduriyetimizle ivedilikle ilgilenilmesini rica ederiz. İlgilenilmezse Başbakanlık ve Cumhurbaşkanlığı nezdindede girişimlerimiz olacaktır.”

SOSYAL MEDYADAN SESLERİNİ DİLE GETİRMEK İSTEDİLER
Mağdur olduğunu ifade eden vatandaşlar sosyal medya üzerinden de seslerini dile getirmeye çalışıyorlar.Bununla birlikte Bakan Özhaseki’nin ve diğer yetkililerin Allah rızası için seslerine kulak vermelerini istiyorlar.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.