playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KİTAP FUARINA 4 GÜNDE 220 BİN ZİYARETÇİ

20

Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl birincisini düzenlediği Kayseri Kitap Fuarı büyük ilgi görmeye devam ediyor. Türkiye’nin en önemli yazarlarının katıldığı Kitap Fuarı’nı 4 günde 220 bin kişi ziyaret etti. 


Büyükşehir Belediyesi’nin 1. Kayseri Kitap Fuarı’nı düzenlediği Kayseri Dünya Ticaret Merkezi ziyaretçilerle dolup taşmaya devam ediyor. Her gün on binlerce kişi Kitap Fuarı’nı geziyor ve Büyükşehir Belediyesi’nin bu büyük kültür hizmetinden yararlanıyor.
Kayseri Kitap Fuarı sadece Kayseri’den değil çevre illerden de büyük ilgi görüyor. Türkiye’nin en önemli yazarlarının katıldığı Kitap Fuarı’nı gezen ziyaretçiler, sevdikleri yazarlarla imza etkinliği ya da söyleşilerde bir araya gelme şansını buluyorlar.
KAYSERİ’DE GÜNDEM KİTAP OLDU
Büyükşehir Belediyesi, 1. Kayseri Kitap Fuarı ile Kayseri’de gündemin kitap ve kültürel faaliyetler olmasını sağladı. Kayseri Dünya Ticaret Merkezi’nde kitap alışverişinin yanı sıra her gün farklı konularda kültürel söyleşiler gerçekleştiriliyor. Söyleşi ve imza etkinlikleri vatandaşların büyük bir katılımıyla yapılıyor.Ü
Kayseri Kitap Fuarı bu yıl birincisi yapılmasına rağmen ziyaretçi sayısı açısından senelerdir yapılan kitap fuarlarının önüne geçti. Kitap Fuarı’nı açıldığı 14 Ekim Cumartesi gününden bu yana geçen 4 günde 220 bin kişi ziyaret etti. Kitap Fuarı’nı gezen ziyaretçiler, Büyükşehir Belediyesi’nin böylesi bir organizasyona imza atmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.