playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

İBB, 3 Yere 3 Şehidin İsmini Verdi

36
İSTANBUL Büyükşehir Belediyesi (İBB) Gaziosmanpaşa, Kağıthane ve Zeytinburnu’nda bulunan meydan, park ve otoparka şehit olan üç güvenlik görevlisinin ismini verdi…

Şehit polis Gökhan Topçu’nun ismi Gaziosmanpaşa’da bir meydanda, şehit polis Hasan Koçer’in adı Kağıthane’de bir parkta ve şehit er Volkan Duysak’ın ismi ise Zeytinburnu’nda bir katlı otoparkta yaşayacak.

VEZNECİLER ŞEHİDİNİN İSMİ EVİNİN BULUNDUĞU YERDE YAŞAYACAK

Vezneciler’de gerçekleşen bombalı terör saldırısında hayatını kaybeden şehit polis memuru Gökhan Topçu’nun adı ikamet ettiği Gaziosmanpaşa Karadeniz Mahallesi’ndeki meydana verilmesine karar verildi. 1116. Sokak, 1115. Sokak ve Çakırcılar Caddesi kesişiminde bulunan meydan bundan böyle “Şehit Gökhan Topçu Meydanı” olarak isimlendirilecek.

BİNGÖL ŞEHİDİNİN İSMİ PARKA VERİLDİ

Bingöl’de PKK’nın bomba yüklü araçla düzenlediği ve 7 polisin şehit olduğu saldırıda şehit düşen polis memuru Hasan Koçer ismi, baba evinin bulunduğu Kağıthane’de bir parkta yaşayacak. İBB’nin aldığı karar göre Kağıthane İlçesi Ortabayır Mahallesindeki bir parka “Şehit Polis Hasan Koçer Parkı” ismi verildi.

ŞEHİT ANNESİ TALEP ETTİ

Aksaray Kapalı Cezaevi’nde vatani görevini yaparken devriye nöbeti esnasında silah arkadaşının tüfeğinden çıkan kurşunla vurularak, 2011 yılında şehit olan Jandarma Er Volkan Duysak’ın adı ise Zeytinburnu’nda İspark’a ait katlı otoparka verildi. Şehidin annesi Fulya Duysak’ın, Yeşiltepe Mahallesi 57/20. Sokağın isminin değiştirilmesini yönünde Zeytinburnu Belediyesi’ne ilettiği dilekçeyi değerlendiren İBB, ilçe kaymakamlığı önünde bulunan İSPARK’a ait katı otoparka Şehit Volkan Duysak’ın isminin verilmesini uygun buldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.