playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

İçişleri Bakanlığı bayram tatilinin acı bilançosunu açıkladı

46

Son 9 yılda, 9 gün bayram tatili olan 5 yılın Kurban Bayramı kazaları dikkate alındığında, 2017 yılı bayram tatili süresinde araç yoğunluğu bir önceki yıla göre yüzde 20 artmış olmasına rağmen kazalardaki ölüm oranında yüzde 15 azalma meydana gelmiştir.

Bayram tatili süresince trafik polis ekiplerince 1 milyon 73 bin 86 araç/sürücünün denetlendiği, eksikliği görülen 170 bin 895’ine (yüzde 15,9) ceza uygulandığı vurgulanan açıklamada, trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla bayram namazı hutbesinde vatandaşlara bilgilendirme yapıldığı da belirtildi.
Kazaların oluş şekli ve zamanları incelendiğinde; kazaların çoğunluğunun 18.00 – 22.00 saatleri ile 04.00 – 08.00 arasında gerçekleştiğine dikkat çekilerek şöyle denildi:
“Kazaların büyük bir çoğunluğunun tek araçlı, yoldan çıkma, refüj, banketlere ve duran araç/engel/cisme çarpma, savrulma şeklinde meydana geldiği görülmüştür. Meydana gelen kazalarda kavşak kazalarının ve yayaya çarpma kazalarının önemli bir yer tuttuğu tespit edilmiştir.

“Alınan tüm tedbirlere rağmen, maalesef 10 günlük bayram tatili süresince meydana gelen kazalarda 122 vatandaşımız hayatını kaybetmiştir”
Trafikte meydana gelen can kayıplarının azaltılması amacıyla günlük meydana gelen kazaların analizleri yapıldığı vurgulanan açıklamada, bu bayramda da meydana gelen kazaların analizleri ve alınan tedbirler gözden geçirilerek, önümüzdeki bayram dönemlerinde, trafik kazalarından kaynaklı yaralanmaları ve ölümleri azaltmaya yönelik ilave tedbirler planlanarak, bu yönde çalışmaların artırılacağı kaydedildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.