playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Irak’ta Yapılacak Bağımsızlık Referandumu İçin 3 Dilde Pusula Basıldı

75

Irak’taki bölgesel kürt yönetiminin 25 Eylül’de yapacağını duyurduğu bağımsızlık referandumun oy pusulası hazırlanarak basıldı. Arapça, kürtçe ve Türkmenler için Türkçe dilinin kullanıldığı oy pusulasında, Kerkük’ün de içinde bulunduğu ve tartışmalı bölge olarak adlandırılan bölgelerinde referandumu kapsadığı belirtildi.

PUSULALARI 3 DİLDE HAZIRLADILAR

Irak’ta bölgesel yayın yapan bir televizyon kanalından alınan bilgiye göre Irak Bölgesel kürt yönetiminin 25 Eylül’de yapacağını duyurduğu bağımsızlık referandumu için Yüksek Seçim Kurulu tarafından seçim pusulası hazırlandı. Arapça, kürtçe ve Türkmenler için Türkçe dillerinin kulanıldığı oy pusulasında, “kürdistan bölgesel Yönetimi ve tartışmalı bölgeleri de içerisine alan bir bağımsız kürdistan devletinin kurulmasını istiyor musunuz?” deniliyor. Pusulanın altında merkezi Irak hükümütenin bayrağının bulunduğu bölgeye, ‘Hayır’, Irak Bölgesel kürt yönetimi bayrağının bulunduğu bölgeye de ‘Evet’ işareti konuldu.

ANKARA TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Hatırlanacağı üzere Ankara, referandum için olumsuz görüş bildirmiş ve yapılmasının uygun olmayacağını bildirmişti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.