playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

İstanbul’da “Kurt Kapanı 7” Operasyonu

51

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, kentte hava ve deniz polisinin de desteğiyle “Kurt Kapanı-7” uygulamasını başlattı. Anadolu Yakası’nı kapsayan çalışmada, kara ve deniz yolundan tüm giriş ve çıkışlar tutuldu. İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın yönettiği uygulama için bin 500 polis görevlendirildi.

BİZZAT MUSTAFA ÇALIŞKAN YÖNETİYOR

İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan tarafından bizzat yönetilen uygulama 250 polis ekibi ve bin 500 polisin katılımıyla gerçekleştiriliyor. Uygulamaya, havadan polis helikopteri ve deniz polisi destek veriyor.

DOLU YAKASINDAKİ TÜM GİRİŞ VE ÇIKIŞLAR KONTROL ALTINDA

Özellikle, Pendik Sabiha Gökçen Geliş Terminali, Tuzla Köprü Altı (E-5) Kuzey Yönü ve Kadıköy-Bostancı İDO önünde yoğunlaşılan uygulamada polis ekipleri Anadolu Yakası’nda tüm giriş ve çıkışları kontrol altına aldı.

AMAÇ: SUÇU ÖNLEMEK

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre Operasyonun amacı, “suçun önlenmesi, suç şüphelilerinin yakalanması ve suç unsurlarının ele geçirilmesi” olarak belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.