playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

JANDARMADAN SÜRÜCÜLERE SÜRPRİZ

75

Adıyaman’da İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, sürücülere bayram sürprizi yaparak kolonya ve çikolata ikramında bulundu.
Kurban Bayramı tatili nedeniyle memleketlerine, tatil yörelerine, akraba ziyaretlerine giden vatandaşların güvenli bir şekilde ulaşmaları için jandarma ekipleri uygulamaları sıklaştırıldı. Yapılan yol uygulamalarında sürücüleri trafik kuralları konusunda uyaran jandarma ekipleri özellikle sürücüleri hız yapmamaları konusunda daha dikkatli olmaya davet ediyor. Trafik uygulamalarında sürücüleri uyaran jandarma ekipleri diğer taraftan sürücü ve yolculara kolonya ile çikolata ikramında bulundu. Jandarmada görevli bayan personel tarafından sürücülere kolonya ve çikolata ikramında bulunuldu. Ceza yerine, kolonya ve çikolata sürpriziyle karşılaşan sürücüler denetimlerin gerekliliğine işaret etti.
Sürücülere ve yolculara ‘iyi bayramlar’ dileğinde bulunan jandarma ekipleri, kazaların büyük kısmının sürücü hatalarından kaynaklandığına dikkat çekti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.