playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Karacakurt Türkmen Şöleni Başladı

64

Kırşehir Mucur’da düzenlenen Karacakurt Türkmen Şöleninin altıncısı gerçekleştirildi.
Geleneksel olarak düzenlenen Karacakurt Türkmen Şöleninin altıncısı başladı. Mucur ilçesi Köme Alanında düzenlenen ve Türkmen geleneklerinin yaşatıldığı şölende Erzurum ve Erzincanlı atlı spor klüpleri, cirit gösterisi sundu. Vali Necati Şentürk ile Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de şölen alanına, Türkmen geleneklerine uygun biçimde at üzerinde geldi.
Açılış konuşmasını yapan Vali Necati Şentürk, “Tarih boyunca 100’den fazla devlet kurduk. 3 kıtaya barış ve medeniyet götürdük. Bizler bin yıl İslamın sancaklığını yaptık. Biz hangi topraklardan çekildiysek bugün o topraklarda kan, zulüm ve gözyaşı var. Osmanlı imparatorluğundan sonra dünyanın dengesi bir kere daha düzelmedi” dedi.
Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise, gelecek yıl düzenlenecek olan şölenin, Türkmenlerin yaşantısına uygun biçimde kıl çadırlarda gerçekleştirilmesi önerisinde bulundu. Bahçeci, şölenin 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün olduğu haftaya geldiğini hatırlatarak, “Türk milletinin evladı olmadıkları o gün tescillenen o hain FETÖ terör örgütlerinin milletin iradesini teslim almaya vatanımızı parçalamaya, devletimizi yıkmaya kast etikleri gün üzerinden 1 yıl geçti. Hala hafızalarımız çok taze. 15 Temmuz destanında milletimizin tarihine altın harflerle kazıldı. Allah bir daha böyle günler yaşatmasın. Bizler bir daha böyle tehlikelerle karşı karşıya kalmamak adına birlik ve beraberliğimizi en üst seviyede tutmak, devletimizi bu tehlikelere karşı tekrar yapılandırmak, çatımızı daha da güçlendirmek zorundayız. diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.