playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KATO’DA ŞİDDETLİ ÇATIŞMA

78
Şırnak’ta terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlar sürüyor. Kato Dağı ve merkez Bestler-Dereler bölgesinin ardından Cudi Dağı’nda da geniş kapsamlı operasyon başlatıldı.

Şırnak’ta bölücü terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonlar aralıksız devam ediyor. Kentte Beytüşşebap ilçesi Kato Dağı’ndaki operasyon 19 Nisan’dan bu yana, merkez Bestler Dereler bölgesindeki operasyon da yaklaşık bir aydır sürerken, Şırnak Valiliği tarafından bir süre önce geçici güvenlik bölgesi ilan edilen Cudi Dağı Üçkiraz, Ballıkaya, Cevizli Derebaşı ve Kösreli köyleri ile kırsal bölgelerinde de geniş çaplı operasyon başlatıldı.

Jandarma Özel Harekat personellerinin katılımıyla başlatılan operasyona, helikopterler de destek veriyor. Zaman zaman sıcak temasların yaşandığı operasyonda, insansız hava araçları ile tespit edilen PKK’lıların kaçış güzergahları sürekli ateş altına alınıyor. Obüs atışlarının da yapıldığı bölgede dumanlar yükseliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.