playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KAYSERİ AZERİ KARDEŞLİĞİ

84

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Azerbaycan Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Nesibova’nın ziyaretinde kardeş ülkemizden kardeş şehrimizin olacağını açıkladı.
Azerbaycan Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Necibe Nesibova, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. Ziyarette iki kardeş ülkenin ilişkilerinin daha da geliştirilmesine yönelik görüş alışverişinde bulunuldu. Azerbaycan’ın Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Necibe Nesibova, her iki ülke arasındaki ilişkileri ilerletme arzusunda olduklarını ifade ederek; “Kardeş ülkemizin her köşesindeki insanlarımızla kardeşliğimizi pekiştirmek istiyoruz” dedi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de her zaman ‘İki devlet tek millet’ ana prensibinde hareket ettiklerini belirtti. Karşılıklı kardeşlik ilişkisine çok önem verdiklerini ve kardeş şehir ilişkisi kurulmasıyla ilgili hafta sonu Haydar Aliyev öğrenci yurdunun açılışı için şehrimize gelen Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Ali Hasanov ile görüştüklerini dile getiren Başkan Çelik; “Bakü’nün yanındaki Sumgayıt şehri ile kardeşlik konusunda yazışmalara başlayacağız. Bunun yanında ekonomik olarak da ilişkilerin geliştirilmesi lazım. Ekonomi her zaman politikanın önünde gitmiştir. Bu ilişkileri geliştirirsek iki tarafın da yararına olacaktır. Kayseri Ticaret ve Sanayi Odaları ile muhataplarını köprü vazifesi görerek bir araya getirebiliriz” dedi.
Eğitim Müşaviri Nesibova’ya ziyareti sırasında Kayseri’deki üniversitelerde öğrenim gören Azeri öğrenciler de eşlik etti. Kayseri’de eğitim gören yabancı öğrencilere bakışını dile getiren Başkan Çelik, “Bu öğrenciler aynı zamanda bizim de evlatlarımız. Bunlar ömür boyu Kayseri’nin fahri temsilcileri gibi bizi anlatacaklar. İyi intiba ile ayrılırlarsa iyi anlatırlar” diye konuştu.
Ziyarette Başkan Çelik, Azeri konuğuna Medeniyetler Şehri Kayseri Kitabını, Nesibova da Başkan Çelik’e Azerbaycan ve Türkiye’yi tek yürek şeklinde gösteren fincan takımını hediye etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.