playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ’NİN KIZLARI TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

63

Kayseri Gençlerbirliği, 2018 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası müsabakaları sonucunda rakiplerini geride bırakarak Şampiyonu oldu.
Ankara’nın ev sahipliğinde yapılan müsabakaların ilkinde 1207 Antalya Döşemealtı Belediyespor’u 1-0, ikinci maçında Ordu Soyaspor’u 1-0’lık sonuçla yenerek finale yükseldi. Finalde Fomget Gençlik ve Spor’u 1-0’lık sonuçla mağlup eden Kayseri Gençlerbirliği Türkiye Şampiyonu oldu. Toplam 110 takımın katıldığı 2018 Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın finalinde Kayseri takımına kupasını Kadın A Milli Takımı Teknik Sorumlusu Talat Tuncel takdim etti. Kadın Milli Takımlar teknik ekibinin izlediği finallerde bireysel oyuncu ödülleri şu şekilde sahiplerini buldu. Buna göre: Gelecek vadeden futbolcu, Didem Dülber (Fomget Gençlik ve Spor). En iyi kaleci, İrem Damla Şahin (Soyaspor). Gol kraliçesi, Birsen Bozbal (Fomget Gençlik ve Spor). En değerli oyuncu, Aleyna Gültekin (Kayseri Gençler Birliği) oldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.