playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Kayseri Özel Magnet Hastanesi’nden Anlamlı Kahvaltı

52

Kayseri Özel Magnet Hastanesi Yönetim Kurulu düzenlemiş olduğu kahvaltı ile sivil toplum kuruluşları,sendika temscileri ve basın mensupları ile biraraya geldi.
Kayseri Özel Magnet Hastanesi’nde düzenlenen programa hastane başhekimi Dr.H.İbrahim Temür,yönetim kurulu,Stk’lar,sendika temsilcileri ve basın mensupları katıldı.
Düzenlenen programda Başhekim Dr.H.İbrahim Temür ”Güzel Türkiye’miz de uzun yıllardır güvenilirlik ve kalite anlayışını kendisine prensip edimiş Sağlık,İnşaat ve Eğitim sektöründe hizmet veren Kibaroğlu grubun Kayseri Özel Magnet hastanesi olarak sivil toplum kuruluşları, sendikalarımız, çeşitli meslek kuruluşlarımız ve kıymetli basınımızı bir arada buluşturarak sağlık sektöründeki sorunlarımıza kısa bir bakışla çözüm önerilerini konuşmak ve Kayseri Özel Magnet Hastanesi olarak ta buna ev sahipliği yapmak istedik”. şeklinde konuştu.
Kayseri ve civar illerden gelen hastalarına verilen sağlık hizmetinin kalitesinin artırılmasına, yenilenen ve büyüyen hekim ve personel kadrosuyla ve yenilenen hizmet üniteleriyle katkılarını sunmayı arzu ettiklerini belirten Temür: ”Bu maksatla da bulacağımız iyileştirmeleri hayata geçirmeyi hedefledik.” ifadelerini kullandı.
Temür her geçen gün son 8 aydır yaptığıkları işin yoğun çalışmalarının toplum tarafından takdir edildiğini ve dolayısıyla bu mutluluğun onları daha fazla çalışmaya itmekte olduğunu belirtti.
Hastalarına anne baba evlat gözüyle bakan hastane çalışanları ile yoğun çalışma neticesinde sağlık hizmetlerini sınırlarının ötesine taşıyan Özel Magnet Hastanesi Başhekimi Temür ”Uluslararası nitelikte sağlık turizmi hizmetlerimizi de başlatmış bulunmaktayız.” diyerek konuşmasını tamamladı.

Emin Şahin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.