playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KAYSERİ TİCARET ODASI BAŞKAN ADAYI ÖMER GÜLSOY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

44

Kayseri Sarraf Kuyumcular Derneği Başkanı ve Ticaret Odası Meclis Başkanlığı yapan ve TOBB bağlı kuruluşlarda yapılacak seçimlerde Kayseri Ticaret Odası Başkan adayı olan iş adamı Ömer Gülsoy STK ve siyasi parti ziyaretlerine devam ediyor.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığını ziyaret eden Ömer Gülsoy, siyasi partiler toplumun dinamikleridir. Bizlerde şehri beraber yönetme isteğinde olduğumuzdan ortak akıl ile hareket ediyoruz. Bu gün de nezaket ziyaretlerimize devam ediyoruz. MHP İl başkanı ve yöneticilerine bizleri kabul ettikleri için teşekkür ediyorum dedi.
‘’KAYSERİ TİCARET ODASI İYİ YÖNETİLMİYOR ‘’
MHP İl Başkanı Baki Ersoy’da, Kayseri ticaret şehri. Bir siyasi partide görevliyiz ama en nihayetinde ticaretle uğraşıyoruz. Benim gördüğüm kadar ile ticaret erbaplarının ciddi anlamdan sıkıntılarını çözecek, çözüm yolları üretecek bir oda yapısı mevcut durumda değil. İş adamlarının sıkıntılarını ticaret odası bünyesinde çözecek bir yapı yok. Bize göre iyi yönetilmiyor. Sadece üye aidatları alınarak ya da hazır para ile bina açılışları yaparak değil gerçekten iş adamının sıkıntılarını dile getirilecek bir yapı oluştuğu takdirde bizde çok mutlu olacağız. İnşallah sizler bu yapıya hizmet edebilme yapısında aday olmuşunuzdur. Bizler öyle düşünüyoruz. Şu an ciddi bir sıkıntı var. Partimiz olarak partimizde çok fazla iş adamı var. Bizler çıkmış olduğunuz bu yolda rabbim yar ve yardımcınız olsun.
BİZİM GÖNLÜMÜZÜNDE SİZDEN YANA OLDUĞUNUZU BELİRTMEK İSTİYORUM
Sizin şahsınıza baktığımızda, Kayserinin önde gelen ailelerinden birisisiniz. Bizlerin ağabeyisiniz. Bahtınızda yolunuzda açık olsun. Bizler sizler için elimizden gelen tüm desteği vereceğimizi bilmenizi isterim hayırlı olsun dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.