playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KTO Başkanına Ertuğrul Yücebaş’tan “Aday olmamakta bir erdemdir!”

90

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Baki Ersoy’un kendisinden randevu talebinde bulunan Kayseri Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’a randevu vermediği ortaya çıkmıştı.

MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş’ta Ersoy’un bu vetosuna destek vererek, “MHP Kayseri il başkanı, başkanımız, sayın ; Baki Ersoy tarafından veto yemeye devam edeceksiniz. Kirlisiniz, şaibelisiniz.” şeklinde açıklamalarda bulunmuştu.

Mahmut Hiçyılmaz’ın “Baki Ersoy’u nezakete davet ediyorum” şeklinde ki açıklaması üzerine MHP Melikgazi İlçe Başkanı Ertuğrul Yücebaş sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı.

İşte o açıklama;

“TV1 de Fethullah Gülen’i, isimlerini açıklamadığı Kayseri heyeti ile birlikte geçmişte Pensilvanya’ya giderek ziyaret ettiğini açıkladığını ,anlattığını unutma sayın Hiçyılmaz
“BENİM İÇİN MAHSURU YOK GİDELİM DEDİM” diyorsun.
Pensilvanya canavarına giderken bu kelimeyi kullandığını yerel kanalda ifade ediyorsun ve devam ediyorsun.
“Arkadaşlar buraya kadar gelmişken hoca efendiyi ziyaret edelim dediler. Grup olarak gitmişiz hoca efendiyi ziyaret etmek istiyorlar. Benim için mahsuru yok gidelim dedim, beraber gittik. Bir veya 2 gün de kalmış olabiliriz hatırlamıyorum diyorsun.Bu sözler sana ait Hiçyılmaz .Nezaket bekleyen zihniyet ilk önce kömür çuvalından çıkmalı ,aklanma gayretlerinden ve kurumsal alanda itibar sağlama heveslerinden vazgeçmelisin.Nezaketli olacaksın şaibelerden kurtulmak için, şaibeli şekilde geldiğin oda başkanlığını bırakacaksın. Kamu vicdanı bu denli yaralı iken ,şaibeler ,söylentiler ayyuka çıkmışken aday olmamakta bir erdemdir.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.