playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Kayseri’de FETÖ’nün iş adamlarına yönelik operasyonda gözaltı sayısı 11’e yükseldi

58

Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü tarafından Fethullahçı Terör Örgütünün (FETÖ) Kayseri’de esnaf ve iş adamlarına yönelik düzenlenen operasyonda yakalama kararı çıkartılan 11 kişi de yakalandı.
Edinilen bilgiye göre, Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü KOM Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından FETÖ’nün Kayseri’deki esnaf ve iş adamı yapılanması yer aldıkları ve yine örgüt içerisinde yer alan bir kısım esnaf ve iş adamları ile birlikte terör örgütünün sohbet imamları tarafından organize edilen toplantılara katıldıkları, örgüte himmet, burs ve bağış yardımı adı altında finansman sağladıkları anlaşılan 11 kişi için operasyon düzenlendi. Düzenlenen operasyonda H.B., İ.G., Ş.M., A.G., C.E., M.H., Ş.G. ve İ.A. M.Y. yakalanmıştı. Yapılan çalışmalarda M.K. ve S.D. de yakalanarak gözaltına alındı. Öte yandan yapılan operasyonun şahısların kendilerine yönelik olduğu bildirildi.
Gözaltına alınan şahıslar, sağlık kontrolünden geçirilerek işlemler için emniyete götürüldü.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.