Kayserigaz Bilim Şenliği’ne katıldı

13

Kayserigaz, Kayseri Bilim Merkezi bünyesinde bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Kayseri Bilim Şenliği’ne katıldı. Çocukların yanı sıra yetişkinlerinde keyifli vakit geçirdiği şenlikte Kayserigaz standı büyük ilgi gördü.
Kayserigaz’ın, çocukları bilinçlendirerek, bulundukları her ortamda, enerjiyi daha verimli kullanan ve enerji verimliliği konusunda ülkesine katkı sağlayan bireyler olarak yetişmeleri için yaptığı çalışmalar devam ediyor.
28 – 30 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Bilim Şenliği’nde Kayserigaz’ın sevimli maskotu Dolgi ve arkadaşları doğalgazın tasarruflu ve verimli kullanılması ile ilgili katılımcıları bilgilendirirken yaptıkları eğlenceli yarışmalar ile çocuklara keyifli dakikalar yaşattı. Şarkılar eşliğinde Dolgi ile dans edip fotoğraf çekilen çocuklara hikaye kitabı, yap boz, boyama kitabı ve doğalgazın güvenli kullanım rehberi hediye edildi.
Kayserigaz’ın Acil 187, İç Tesisat, Pazarlama, Kurumsal İletişim ve Tahakkuk birimleri yetkilileri Kayserigaz standında çocuklara doğalgazın güvenli ve verimli kullanımı, Acil 187 hattı, doğalgaz kaçağı durumunda yapılması gerekenler, doğalgaz kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar, tasarruf ve bakım ile ilgili bilgiler verdi ve çocukların doğalgazla ilgili merak ettiği tüm soruları cevapladı.
Kayserigaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Özlem Acur, “Kayserigaz ailesi olarak bu etkinlikte yer almaktan keyif aldık. Çocuklara, doğalgazın ne olduğunu, yararlarını ve tasarrufu öğretmek için birçok etkinlik düzenliyoruz. Teknolojiyi yakından takip eden ve sosyal etkinliklere önem veren bir şirket olarak, çocukların bilim, kültür ve sanat ile yakından ilgilenen, teknolojiyi takip eden, çevrenin korunması ve topluma faydalı yardımsever bireyler olmaları için üzerimize düşen sorumlulukları severek yerine getirmeye devam edeceğiz’’ dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.