playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Kayserispor’da Pano Tartışması Tatlıya Bağlandı

46

Kayserispor’un eski başkanlarından Mete Eke, kulübe kendisinin fotoğrafının asılmaması ile ilgili çıkan haberlere yönelik, “Başkan Bedir ile yaptığımız görüşme karşılıklı anlayış ve iyi ilişkiler çerçevesinde noktalanmıştır” dedi.
Metin Eke yaptığı açıklamada, “Kayseri kamuoyunu ve Kayserispor camiasını iki gündür meşgul eden Kayserispor Kulübü’nde eski başkanların fotoğraflarının asıldığı panoda şahsımın yer almadığı haberlerini herkes gibi bende medyadan takip ettim. Öncelikle bu konuda hassasiyet gösteren herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Eke, açıklamasında şunları söyledi:
“Bu haberlerin ardından Kayserispor Başkanı Erol Bedir, tarafımı arayarak durumu izah etmiştir. Bu fotoğraf panosunun oluşturulması sırasında yaşanan küçük çaplı aksaklığın en kısa süre içinde giderildiği ifade edilmiştir. Başkan Bedir ile yaptığımız görüşme karşılıklı anlayış ve iyi ilişkiler çerçevesinde noktalanmıştır. Şunu ifade etmem gerekir ki, Mete Eke olarak başkanlık da dahil olmak üzere Kayserispor’un her kademesinde görev yapmış olmaktan her dönemde iftihar etmiş, gurur duymuşumdur. Ben dün de, bugün de, yarın da çok iyi bir Kayserisporlu olarak kulübümün yanında yer almak her zamanki gibi olmazsa olmazlarım arasındadır. Hepimizin kulübü Kayserispor’a 2017/2018 sezonunda başarılar diliyorum.”

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir, yaşanan fotoğraf tartışması konusunda açıklama yaptı.

Kayserispor Kulübü Başkanı Erol Bedir’in, kulübün resmi internet sitesinden yaptığı açıklama şu şekilde:
” 20 temmuz perşembe günü yayınlanan bazı mahalli yayın organlarından ve sosyal medyada, kulübümüz eski başkanlarından Mete EKE’ ye ayıp edildiğinden bahsedilmektedir.
Öğrendiğime göre konunun aslı son derece basit ve anlaşılır şekildedir.
Şöyle ki;
Göreve geldiğimde kulübümüzde görev yapan eski başkanlarımızın resimlerinin depoya kaldırıldığını ve ziyaretçilerin görebileceği bir yerde asılı olmadığını fark ettim.geçmişte hizmet vermiş başkanlarımıza saygı adına bütün resimlerin depodan çıkarılıp yerlerine asılması talimatı verilmiştir.
Ancak bu çalışma yapılırken bazı resimler, bazı çerçeveler hasar görmüş, başkanlık yapmış bazı kişilerinde resimleri bulunamamıştır.
Başkanlık yapmış ancak resmi olmayanların veya yapılan işlemler sırasında hasar gören çerçevelerin hepsi tamamlanarak duvardaki yerlerini alacaklardır.
Mete Eke başkanın çerçevesi ise ayı gün tamir edilip yerine asılmıştır. Geçmiş başkanlarımız için yeni tesislerde özel bir köşe yapılıp bu tür resim ve anılar oraya götürülecektir.
Şahsımın, yönetici olarak görev yaptığı bir yerde; Ne eski başkanlarımızın hatıralarına, nede özel hukuğum olan Mete Eke kardeşime ayıp edilmesi söz konusu olamaz. Muhataplarım da bunu bilirler.”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.