playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KERKÜK’TEN BÜYÜK KAÇIŞ

35

Kerkük’te Irak ordusu ve Peşmerge güçleri arasında yaşanan çatışma nedeniyle binlerce kişi, Kerkük’ten Süleymaniye ve Erbil’e doğru kaçıyor.

Irak ‘ın Kerkük kentindeki ilerleyişine devam ediyor. Irak ordusu, ilerleyişi esnasında stratejik noktaları ele geçirirken bölge halkı da Süleymaniye ve Erbil ‘e doğru kaçmaya başladı. Kerküklü ailelerden bazıları, eşyalarını araçlarına yükleyerek kaos ortamından kaçmaya çalışıyor.

BÜYÜK KALABALIK AKIN AKIN GİDİYOR

Çatışmaların yoğunlaşmasıyla Kerkük te yaşayan binlerce insan Süleymaniye ve  Erbil ‘e doğru kaçıyor. Televizyonların ekrana getirdiği görüntülerde, büyük kalabalıkların akın akın  Kerkük ‘ten çıktığı görülüyor.

STRATEJİK ÖNEM TAŞIYAN ASKERİ ÜS ELE GEÇİRİLDİ

Yaklaşık 3 yıl sonra Kerkük ‘e geri dönüş  için operasyon başlatan Irak  ordusu, stratejik önem taşıyan Keyvan Askeri Üssünü ele geçirdi. Irak  ordusu kentteki buradaki birçok resmi binayı ele geçirdiği öğrenildi. Ele geçirilen binalar arasında Emniyet Binası ile Kerkük Valilik Binasının olduğu bildirildi.

KRİTİK BÖLGENİN TAMAMINDA KONTROL SAĞLANDI

Gece yarısı Kerkük ‘teki askeri üs ve petrol kuyularına operasyon başlatan Irak ordusunun Tuzhurmatu’nun tamamında kontrolü sağladığı öğrenildi.

Irak  devlet televizyonunun haberine göre, Irak  ordu birlikleri, Tuzhurmatu’ya girerek ilçenin tamamının kontrolünü ele geçirdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.