playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Kocasinan Atatürk Lisesi’nde Vefa Yemeği

76

Kayseri Kocasinan Atatürk Lisesi Mezunları ve Öğretmenleri Derneği (KALME-DER) Mehmet Redifoğlu Başkanlığında, eski öğrenci ve öğretmenlerle birlikte akşam yemeğinde buluşacak.

Başkan Mehmet Redifoğlu derneği kurma amaçlarının 1974 yılında kurulan okulumuzun tüm öğretmen ve öğrencilerine ulaşarak  okulumuzun adını yaşatmak ve okul yararına etkinlikler düzenlemek olduğunu belirtti.Okullar açılmadan 10 Eylül Pazar günü okul bahçemizde mezun öğrenciler ve öğretmenlerimizin ailelerinin katılacağı bir etkinlik yapılacağını ve çalışmalarının başladığını belirtti.Bu etkinlikte  mezun öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin anılarını tazeleyeceği, kaynaşacağı ve bundan sonrada daha güzel etkinliklerinin yapılması için bir adım olacağını belirtti. Redifoğlu, tüm eski mezun öğrenci ve öğretmenlerimiz katılımlarından mutluluk duyacağız diyerek sözlerine son verdi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.