playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Konyaspor Başkanı istifa etti

30

Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, FETÖ/PDY soruşturması kapsamında “Bylock” kullanıcısı olduğu gerekçesiyle ifadesine başvurulduğunun ortaya çıkmasının ardından görevinden istifa etti.

Geçtiğimiz günlerde de
Konyaspor Kulübü Başkanı Ahmet Şan, avukatı aracılığıyla kamuoyuna yaptığı yazılı açıklamada, “Büyük Türk Milletine ve Konyaspor camiasına arzımdır. 54 yıllık yaşantım boyunca ailemin, büyüklerimin ve şahsıma inanıp benimle yol yürüyenlerin başını öne eğecek kasıtlı hiçbir eylemim olmamıştır. Hayat insanı kimi zaman büyük başarılarla, kimi zaman da büyük dertlerle sınar. Meşum örgütle hiçbir bağlantımın olmadığı, sonucunda haklılığım ve masumiyetimin ortaya çıkacağına inandığım bu sıkıntılı süreçte büyük sevdama, Konyasporuma zarar gelmemesi adına; Konyaspor Kulübü Derneği üyeliğinden ve dolayısıyla büyük zaferleri yaşadığım Konyaspor başkanlığı görevinden istifa ediyorum. Hayatımın her döneminde duanın gücüne çok inandım. Dualarınızla imkansız denilen başarıları hep birlikte hak ederek kazandık.
Sizlerden istirhamın mübarek dualarınızı şahsımın üzerinden eksik etmemenizdir. Saygılarımla, Ahmet Şan” ifadelerine yer verildi.
FETÖ/PDY soruşturması kapsamında Bylock kullanıcısı olduğu gerekçesiyle ifade verdiği ortaya çıkan Ahmet Şan’ın ardından serbest bırakıldığı öğrenilmişti.

‘BİZDE İZMİR MARŞI OLMAZ’ DEMİŞTİ

Konyaspor Başkanı Ahmet Şan’ın bir taraftar grubunun toplantısında, ”Bugün Türkiye’de malesef tüm statlar ‘İzmir Marşı’ söylüyor. Konya hariç. Konya çünkü, bu ülkenin biraz önceki saydığım sıfatlarla, ülkenin birliğini ve her zaman milli maçlarda gördüğümüz, tek bayrak, tek devlet, tek vatan duygusuyla hareket eden Nalçacılılardan bu gücünü alıyor” sözleri tepki çekmişti.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.