playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KURBAN DERİLERİ ÜLKÜ OCAKLARI’NA

84

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak yaptığı açıklamada, Kurban Bayramı’nda kesilecek kurbanların derilerinin Ülkü Ocakları’na verilmesi yönünde çağrı yaptı.

İl Başkanı Volkan Çolak, Ülkü Ocakları’nın dünyanın her yerindeki mazlum Müslümanlara ve Türk Dünyası’na yardım eli uzattığını belirterek, “Ülkü Ocakları’nın ahlak, iman ve milli şuur sahibi bilinçli gençlerin yetişmesi için değerli Kayseri Halkı’nın kurban derilerine talibiz. Aldatılıp, kandırılmamak için derilerinizi, Türk Milleti için var olan Ülkü Ocakları’na getirin. Gönül rahatlığıyla Allah yolunda kurban ettiğiniz derileri Ülkü Ocakları’na teslim edebilirsiniz” dedi.

Yer aldığımız coğrafyada süren savaş ve katliamlar sebebiyle Ülkü Ocakları’nın görev ve sorumlulukları artmıştır. Son olarak Suriye’deki Türkmen kardeşlerimize yaptığımız yardımlar gördük ki Ülkü Ocakları artık beklenen olmuş, mazlumların hayır dualarında yer almıştır. Milli ahlak sahibi, Türklük gururuna ve şuuruna sahip, İslam ahlak ve faziletini karakter edinmiş gençler yetiştirme mücadelesi veren bizler, bütün vatandaşlarımızın bu yılki kurban derilerini ocağımızda toplamasını ve bu hayırlı çağrıya katkı sunmalarını bekliyoruz. Derilerini bizlere ulaştırmak isteyen vatandaşlarımıza görevli arkadaşlarımız yardımcı olacaktır. Şimdiden katkı sunan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor aziz milletimizin bayramını şimdiden kutluyorum” şeklinde konuştu.

ÜLKÜ OCAKLARI EĞİTİM VE KÜLTÜR VAKFI KAYSERİ ŞUBE BAŞKANI VOLKAN ÇOLAK: “ÜLKÜ OCAKLARINDAN YETİŞEN İNSAN DEVLETİNE VE BAYRAĞINA İHANET ETMEZ”
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.