playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

KUZEY IRAK’TAKİ TÜRK VATANDAŞLARA ACİL ÇAĞRI

62

Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklamada, Kuzey Irak’taki Türk vatandaşlarına uçuşlar sona ermeden bölgeden ayrılın uyarısında bulunuldu.

Dışişleri Bakanlığı’ndan yapılan açıklama:

UÇUŞLAR ASKIYA ALINMADAN BÖLGEDEN AYRILIN

“Irak Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü 29 Eylül 2017, Cuma günü yerel saatle 18: 00’den itibaren Erbil ve Süleymaniye havalimanlarına/havalimanlarından uçuşların (Irak havayolu şirketlerinin Irak içi uçuşları hariç) askıya alınacağını açıklamıştır. Vatandaşlarımızın seyahat planlamalarında bu gelişmeyi dikkate almaları ve IKB’de kalmaları zorunluluk arzetmediği takdirde uçuşlar askıya alınmadan bölgeden ayrılmalarında fayda görülmektedir”

ERBİL’E UÇUŞLAR CUMA GÜNÜ SONA ERECEK

Kuzey Irak Kürt Bölgesel Yönetimi’nde yapılan referandumun ardından Barzani’ye yaptırım üstüne yaptırım geliyor. Irak’ın Erbil’e uçuşlarını durdurmasının ve İran’ın kara ile hava sınırını Barzani’ye kapatmasının ardından Erbil’e yönelik tüm yabancı uçuşlar cuma günü sona eriyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.