playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

Melikgazi’de “Adli Kalem İşleri Kursu” açıldı

32

Melikgazi Halk Eğitim Merkezi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenecek olan Adli Kalem İşleri kursu için başvurular başladı.
Teorik ve uygulamalı olmak üzere dört aşamada gerçekleştirilecek eğitimlerle kursiyerlere Hukuksal terimleri, Hukuk Terminolojisi, hukukta dosyalama, arşivleme, saklama nasıl yapılır, Dava Hizmetleri konusunu, Anayasal hak ve sorumluluklar gibi konularda eğitim verileceğini belerten Başkan Memduh Büyükkılıç, MEL-MEK’ten mezun olduktan sonra kursiyerlerin adliyelerde, hukuk bürolarında çalışma imkânı bulabileceklerini bildirdi.
Adli Kalem İşleri kursunda kursiyerlerin eğitim boyunca dört kitapçıkta eğitim göreceklerini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç“Düzenleyeceğimiz kurs sayesinde kursiyerlerimize 3 ay süresince 80 saat boyunca teorik ve uygulamalı eğitim vermek suretiyle nitelikli birer adli çalışan olarak hukuk sistemimizde görev alabileceklerini amaçlıyoruz” dedi.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan kursa katılmak isteyenlerin nüfus cüzdanı fotokopisi,1 adet fotoğraf ve öğrenim belgesi ile Melikgazi Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.