METİN’DEN BAHÇELİ’YE ZİYARET

20

Kayseri Ülkü Ocakları eski il başkanı, Ülkü Ocakları eski Türkiye Müfettişi ve MHP Kayseri Üst kurul Delegesi Selahattin Metin, MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi makamında ziyaret etti. Metin “Dünde liderimizin yanındaydık Bugün de liderimizin yanındayız Yarın da liderimizin yanında olacağız.” Dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de Selahattin Metin’e bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür etti ve bundan sonra da çalışmalarının devam etmesini beklediğini ifade etti

Metin ziyaret sonra yaptığı değerlendirmede “Bizler lider-teşkilat-doktrin çizgisine her daim bağlı kalmış Ülkücüyüz. Görevimiz olsa da olmasa da bizler her daim davamızın hizmetindeyiz. Kayseri’deki dava çizgimiz, duruşumuz bunun ispatıdır. MHP’nin daha da büyümesi ve haklı politikalarının geniş kitlelere ulaştırılması için hepimiz el ele üzerimize düşen tüm sorumlulukları yerine getireceğiz.

Son olarak üzerine basa basa tekrar ifade ediyorum. Dün olduğu gibi, bundan sonrada Liderimiz Devlet Bahçeli’nin çizgisinde partimizin, davamızın hizmetkârı olmaya devam edeceğim. Kayseri’de Ülkücü Harekete, partimiz MHP’ye zarar vermek için fitne ateşi yakanların fitne ocağını söndürecek irademiz her daim vardır. Liderimizi ziyaret ederek kendisine olan bağlılığımı birkez daha ifade ettim, kurultayımızın hayırlı olması temennisinde bulundum” dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.