playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MEVLİD KANDİLİ’NDE İKRAMLAR ÜLKÜ OCAKLARINDAN

23

Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanlığı üyeleri, Mevlid Kandili’nde 8 caminin çıkışında ikramlarda bulundu. 


Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanlığı, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) dünyaya gelişinin yıl dönümü olan Mevlit Kandili’nde 8 farklı camide lokum ikramında bulundu. Üyeler, Peygamber Efendimizin hadislerinin bulunduğu kartları da cami cemaatlerine dağıttı.
Konu ile ilgili bir açıklama yapan Ülkü Ocakları Eskişehir Yunus Emre İlçe Başkanı Ahmet Biricik, “Bu gece Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (S.A.V) alemlere rahmet olarak gönderildiği, o mübarek gecenin yıl dönümü. Peygamber Efendimizin doğumu, insanlık tarihinin en önemli ve en şerefli olayıdır. Peygamber Efendimizin doğumu karanlıkları aydınlığa çevirirken, insanlığa rahmet ve güzellikler sunmuştur. Peygamberimizin doğduğu bu mübarek gecenin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini, Peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olmasını Allah’tan niyaz ediyor ve tüm İslam Alemi’nin Mevlit Kandili’ni kutluyorum” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.