playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP DEVELİ İLÇE BAŞKANI ALİ KABAK’TAN 15 TEMMUZ MESAJI

96

Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanı Ali Kabak, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıldönümü ile alakalı olarak bir mesaj yayınladı.

Başkan Kabak, “Gün birlik, beraberlik ve kardeşlik günüdür. Bu birliğimizi bozmaya ,da Allahın izni ile kimsenin gücü yetmeyecektir. Allah bu karanlık geceyi bu millete bir daha yaşatmasın.” Dedi.

Kabak açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

“Söz konusu vatan olunca Albayrak’ta Kan olmayı hiç düşünmeden göze alacak olan Anneler, Babalar ve Yiğit bakışlı genç kardeşlerim sizleri selamların en güzeli ile selamlıyorum.

Ülkemiz ve Milli Birliğimiz üzerine oynanmak istenen Hain,Alçak, Kahpe oyunu, 15 Temmuz Akşamı Tüm Meydanları dolduranlar  gördü. Bu alçak girişimin Oyuncularının maskelerinin de bir bir düşürülmeye başlandığına hep birlikte şahitlik ediyoruz. Tüm dünyada şuna şahitlik ediyor ki; Ülkemiz üzerine oynanacak alçak oyunlara karşı Türk Milletinin mücadelesi Son nefer, Son nefes, Son damla kana kadardır! Tarihi şan ve Şerefle dolu olan  Türk Milleti vatanını son neferine kadar savunmak için gerekirse Yardan gerekirse candan vazgeçer; Şehit olur vatana toprak, Gazi olur al bayrakta kan olmaktan bir adım bile geri durmazlar.

Unutulmasın ki Bu millet, Oğlunu askere gönderirken: “Haydi oğlum haydi git; Ya gazi ol, ya şehit” diyerek gönderecek kadar vatana, bayrağa, sancağa âşıktır. Bu kutsal Ocağımıza sızmış Asker görünümlü teröristler bizim Askerimize Polisimize olan güvenimizi ve sevgimizi asla Eksiltemezler.

Türk Milletinin zor zamanlardan geçtiği bu dönemde Sayın Liderim Devlet Bahçeli’ye ve onun yol arkadaşlarına Ülke menfaatlerini ön planda tutarak göstermiş oldukları fedakarlıklar için şükranlarımı sunuyorum. Önce Ülkem ve Milletim sonra partim ve ben anlayışının bir slogan olmadığını bu süreçte tüm Türk Milleti gördü. Onunla yol yürüyenlerden olmak benim için büyük bir onur ve şereftir. Onun şu sözünü tekrar hatırlatmak istiyorum; 12 Eylülde bizim çocuklar kazandı diyenlerin Gayri meşru çocukları 15 Temmuz da kaybetmiştir ve her daim kaybetmeye de mahkumdurlar.

O karanlık gecede şahadet şerbeti içen tüm şehitlerimize Allahtan rahmet Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Allahın Laneti Bu karanlık geceyi tüm Türkiye’ye yaşatan Hoca görünümlü şarlatan Onun Sahipleri ve ihanet yoldaşlarının üzerine olsun.

Gün birlik, beraberlik ve kardeşlik günüdür. Bu birliğimizi bozmaya ,da Allahın izni ile kimsenin gücü yetmeyecektir. Allah bu karanlık geceyi bu millete bir daha yaşatmasın.

Rahmetli Nihal Atsız Üstadın bir dörtlüğü ile sözlerime son vermek istiyorum.

Sızlasa da gönüller düşenlerin yasından

Koşar adım gitmeli onların arkasından.

Kahramanlık; içerek acı ölüm tasından

İleriye atılmak ve sonra dönmemektir.

Ne Mutlu Türküm DİYENE”

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.