playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP DEVELİ İLÇE BAŞKANI KABAK; BU NASIL BİR VİCDANSIZLIKTIR?

37

 

MHP Develi İlçe Teşkilatı Başkanı Ali Kabak, ilçede bulunan asırlık çınar ağaçlarının diplerine kimyasal madde dökülmesine tepki göstererek, “Bu nasıl bir vicdansızlıktır.”dedi.

Develi Elbiz Caddesi’nde bulunan asırlık çınar ağaçlarının diplerine kimyasal madde dökülmesine tepki gösterek MHP Develi İlçe Başkanı Ali Kabak, basın açıklaması gerçekleştirdi. Kimyasal maddelerden zarar gören çınar ağaçlarının önünde basın açıklaması yapan Kabak, İlçemizin göz bebeği olan asırlık çınar ağaçlarımız kendini bilmez  kişi ve kişiler tarafından menfur bir saldırıya uğramış ağaçların diplerine kimyasal maddeler dökülerek bizim ciğerlerimiz sökülüp kurutulmak istenmiştir. Ağaçlarımızın yanına geldiğimizde gördüğümüz manzara karşısında gözlerimiz dolmuş sesimiz kısılmıştır. Mübarek Ramazan ayının ilk Cuma’sı olan bugünde bu nasıl bir vicdansızlıktır. Bu nasıl kendini kaybetmektir ki böyle bir zararı verebilmektedir. Kıyametin kopacağını bilseniz elinizdeki fidanı dikiniz. Hadisi şerifini buyuran Peygamber Efendimizin nasıl böyle cani bir ümmeti olduk? Develi Cumhuriyet Başsavcılığına, başvuruda bulunarak şikayet ettik. Bu caniliği yapanların en kısa zamanda bulunup gereken cezaları almalarını istiyoruz.”dedi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.