playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP Erzurum İl Başkanı Karataş: “Partimizi Erzurum’da birinci parti yapmayı hedef edindik”

23

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Yenikapı ruhunu Türkiye Cumhuriyetinin bekası için yaşatıp, her koşulda devletin ve milletin yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, “Partimizi Erzurum’da birinci parti yapmayı hedef edindik” dedi.
MHP Erzurum İl Teşkilatı aylık ilçe başkanları toplantısının ikincisini gerçekleştirdi. İlçe başkanlarının eksiksiz katıldığı toplantıda konuşan İl Başkanı Naim Karataş, ilçe istişare toplantılarının her ay devam edeceğini belirtti.
Naim Karataş, ” Sen yeter ki iste o bir hayal değildir sözünden hareketle, partimizi Erzurum’da birinci parti yapmayı hedef edindik. Bütün çalışmalarımızı ve projelerimizi bu çerçevede sürdüreceğiz. Türk Milliyetçilerinin gönlüne ve de desteğine ihtiyaç duyuyoruz. Önümüzdeki seçimlere her alanda hazırlıklı olarak girip, belirlediğimiz hedefimize ulaşacağız” dedi.
İl Başkanı Naim Karataş, son zamanlarda gelişen olaylara da değinerek, “Aklını kiraya vermiş bazı zavallıların kurmaya çalıştıkları yada kuracakları parti, MHP’ye zarar vermez. Bu tür davranışların esiri olan bu insanlar, kutsal davamıza yaptıkları ihanetin bedelini elbet bir gün öderler. Alperenliğe erişmiş olan ülkücüler asla davasından taviz vermezler. Ülkücü hareketin adresi bellidir. Biri Milliyetçi Hareket Partisi, diğeri Ülkü Ocaklarıdır. Ülkücülük MHP olur” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.