playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP ERZURUM İL BAŞKANLIĞI BAYRAK DAĞITTI

37

Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl Başkanlığı Zeytin Dalı operasyonuna destek amaçlı Erzurum halkına Türk bayrağı dağıttı.
Zeytin Dalı operasyonunun, Türkiye için hayati bir önem taşıdığını ifade eden MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, Erzurum Ülkü Ocakları İl Başkanı Haktan Genç ve Ülkü Ocakları il yönetiminin de katıldığı organizasyonun önemini şöyle dile getirdi:
“Ülke ve millet bütünlüğümüz için hayati bir önem taşıyan Zeytin Dalı Operasyonu’nu başarılı bir şekilde yürüten Mehmetçiklerimizin yalnız olmadığını ve kalbimizin birlikte çarptığını göstermek amacıyla böyle bir organizasyon düzenlemiş bulmaktayız. Ülkemizin yaşamış olduğu bu zorlu süreçte, milletimizin birlik ve beraberliğine şahit olmak bizleri sevince boğmakta; Türk düşmanlarını ise korkudan dehşete düşürmektedir. İstiklal mücadelesinde pek çok destan yazmış olan dadaşların bu zorlu ve meşakkatli süreçte her türlü sorumluluğu üstlenecek bir kararlıkta olduğunu görmüş olmak, dadaş olmaktan bir kez daha gurur duymama vesile olmuştur. Milletimizin kaderine hükmetmek isteyen küresel güçler çok iyi bilmektedir ki, Türk milleti tek vücut olduğunda yedi düvelin hayallerini hüsrana dönüştürür ve onlara yeniden tarih yazdırır. Bağrından Mustafa Kemal’i çıkararak, geleceğine ipotek koymak isteyenlere kan kusturur. Türk milleti öyle büyük bir millettir ki, Anadolu coğrafyasının komünizmin hükmü altına girildiğinin adeta kabul edildiği bir zamanda ve birilerinin kızıl hançer karşısında mücadele etmekten çekindiği bir zeminde bağrından çıkardığı Alparslan Türkeş ile bütün dünyaya Anadolu’nun Türk hakimiyetinde kalacağını ispat eder. Gün gelir küresel güçler, Türk milletini uçuruma itmek için yeni bir senaryo yazar ve yine Türk milleti bağrından çıkardığı Devlet Bahçeli ile bu senaryoyu başlarına çevirir. Bu yüzdendir ki milletimizin yüceliğinin farkında olan ve bu milletin tek vücut olduğunda muhteşem başarılar ortaya koyacak güçte olduğunu bilen emperyal odaklar, emellerine ulaşabilmek için milletimizin birliğine ve bütünlüğüne kast etmektedir. Ancak bütün dünya bilmelidir ki Türk milleti tek vücut olmayı başarmış ve kutlu hedefine doğru yönelmiştir.”
Zeytin Dalı Operasyonunun başarılı bir şekilde sonuçlanacağına yürekten inandığını ifade eden MHP İl Başkanı Naim Karataş sözlerine şöyle devam etti:
“Tarihin her döneminde türlü zorlukların üstesinden gelmiş, pek çok destan yazmış; mazlumların sesi ve nefesi, zalimlerin ise korkulu rüyası olmuş yüce Türk milleti ve Türk Ordusu bugün de Afrin’de yeni bir destan yazacak, insanlığa zulmetmeyi şiar edinmiş olan şer odaklarını tarihin çöplüğüne göndermeyi başaracağına yürekten inanmaktayım. Türk Dünyasının Bilge Lideri Sayın Genel Başkanımızın da ifade ettiği gibi, terör örgütü YPG/PYD/PKK’ya Afrin tabut, Menbiç mezar olacaktır.”
MHP İl Başkanı Naim Karataş, Zeytin Dalı Operasyonuyla Türk milletinin milli güvenlik ve egemenlik haklarının müdafaa edildiğini belirterek, “Türkiye’nin, Afrin’de ne işi var diyerek operasyonunu eleştiren kokuşmuş emperyal zihniyet ve yerli iş birlikçileri bilmelidir ki, kalbi vatan sevgisiyle çarpan milyonların olduğu bir ülkede hiçbir küresel güç emellerini gerçekleştirmekte başarılı olamayacaktır. Biliyor ve inanıyorum ki, ülke ve toprak bütünlüğümüze kast etmiş olan hainlere hayatlarını haram etmek, terör örgütlerinin soluğunu kesip belini kırmak için Türk milleti fedakarlıkta asla sınır tanımayacaktır. Unutulmamalıdır ki Türkiye Cumhuriyeti’nin istiklalinin ve istikbalinin savunulduğu Afrin, milli onurumuzdur. Bunun içindir ki yüce devletimizin bekası için, bayrak için, milli güvenliğimiz ve egemenlik haklarımızın müdafaası için şehadet şerbetini içmeye hepimiz hazırız. Bu duygu ve düşüncelerle şehit ailelerinin acılarını yürekten paylaşıyor, aziz şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.