playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP Gaziantep’ten hainlere 15 Temmuz mesajı

60

MHP Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıldönümü sebebiyle; şehir merkezinde Ülkücü İşçiler Derneği’nin bulunduğu binanın çatısına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin fotoğrafının da yer aldığı dev bir afiş astı. “İmanlıyız, iradeliyiz. İhaneti mutlaka imha edeceğiz” yazılı pankartla hainlere mesaj verildi. Gaziantep’te, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümünde 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda düzenlenen anma etkinliklerine on binlerce kişi katıldı. Meydana akın eden vatandaşlar, sabaha kadar ‘Demokrasi nöbeti’ tuttu. 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle FETÖ/PDY’nin 15 Temmuz’da ki darbe girişiminin birinci yıldönümü nedeniyle 15 Temmuz Demokrasi Meydanında anma etkinlikleri düzenlendi.
Taşdoğan, Gazianteplilere seslendi
MHP Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, Demokrasi Meydanındaki etkinlikte bir konuşma yaparak, on binlerce kişiye seslendi.
Konuşmasını alkışlarla sürdüren Taşdoğan, 5 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde, vatanın, bağımsızlığı ve demokrasi için canını vermiş bütün şehitlerimizi saygı ve minnetle anıldığını hatırlatarak, “15 Temmuz demokrasi sevdalısı milletimizin yazdığı muhteşem bir destandır. FETÖ hainlerinin, milletin silahlarıyla vurduğu 249 vatandaşımız gözünü kırpmadan şehadete koştu. 2 bin 196 vatandaşımız ise yaralanıp gazi oldu. Türk milletinin gücü, cesareti ile 15 Temmuz günü hainlerin tuzakları yerle bir olmuştur. Ölümü öldürerek, şehadet şerbetini kutsal kabul eden bu yüce millet 15 Temmuz gecesi demokrasiye, milli birlik ve beraberliğe sahip çıkarak Türk milleti olarak büyük bir uçurumun kenarından döndüğümüz gündür. O gece milletimizin cesaretini kırmak için yaptıkları her saldırıyla cesaretimiz daha da artmış, sayısız destanlar yazarak tarihin altın sayfalarına önemli bir not düşmüştür. Her ne olursa olsun bu yüce millet asla esareti kabul etmeyeceğini dünyaya ilan etmiştir. Milletimizin bir bütün olarak çok zor şartlarda 15 Temmuz darbe girişimi ile başlayan FETÖ saldırılarına karşı Türkiye’nin dört bir yanında verdiği mücadele, tarihin en anlamlı ve en kahramanca direnişlerinden biridir” diye konuştu.
Gaziantep’te de Kurtuluş Savaşı kahramanlarımız Şahinbey, Şehit Kamil ve Karayılan’ın torunlarının vatana ve demokrasiye sahip çıktığını belirten Taşdoğan, hain darbe girişim gecesinde Gaziantep merkez ve ilçelerindeki meydanlarda vatandaşların tüm fertleriyle tek yürek yürek olunduğuna dikkat çekerek, “Bayrağımıza, ezanımıza, hak ve özgürlüklerimize kasteden bu alçak girişim, milletimizin cesur savunması ile püskürtülmüş, bir kez daha bütün dünyaya devlet ve millet birlikteliğinin gücü gösterilmiştir. Milliyetçi-Ülkücü Hareket konu vatan ve millet olunca fedakarlıkta sınır tanımaz. Ülkücülük en kutlu vasıf, Ülkücü ise en şuurlu varlıktır. Türk milleti yenilmeyecek, Türk devleti yıkılmayacaktır. 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik gününde şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle, şükranla anıyorum” dedi.
Şehir merkezinde dev afişle hainlere mesaj
MHP Gaziantep İl Başkanı Yrd. Doç. Dr. Ali Muhittin Taşdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminin birinci yıl dönümü nedeniyle sabah saatlerinde de şehir merkezinde Ülkücü İşçiler Derneği’nin bulunduğu binanın çatısına MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin fotoğrafının da yer aldığı dev bir afiş astı. “İmanlıyız, iradeliyiz. İhaneti mutlaka imha edeceğiz” yazılı pankartla hainlere mesaj verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.