playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP Genel Başkan Yardımcısı Yalçın, Kilis’te parti binasının açılışını yaptı

52

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Kilis’te partisinin il başkanlığı binasının açılışına katıldı.
MHP Kilis İl Başkanlığının yeni binasına taşınması nedeniyle açılış töreni gerçekleştirildi. Açılışa, MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Gaziantep milletvekilleri Ali Muhittin Taşdoğan, Sermet Atay, Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, MHP Kilis İl Başkanı Hasan Mısırlıgil, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Demir, çevre il ve ilçelerin başkanları ile davetliler katıldı.
MHP Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, açılışa katılanlara teşekkür ederek “MHP’nin yeni güzide binasında yerel seçimlere en güzel siyasi çalışmaların yapılacağı mekanı açacağız. Açılışın hemen sonrasında il istişare mahiyetinde değerli dava arkadaşlarımızla birlikte bir toplantı gerçekleştirerek, yerel seçim öncesinde Kilis’te ne yapabiliriz, ne yapmamız gerektiğini, hangi güzel insanlarla halkın karşısına geçerek, Milliyetçi Hareket Partisine nasıl oy isteyeceğimizi tartışacağımız, bunu kararlaştıracağız. Bunu üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunacağız. Ama öncelikle bu binanın açılışıyla birlikte Kilis’e yeni bir soluğun gelmesini Milliyetçi Hareket Partisi adına Kilis’in geleceğine hükmedecek değerli arkadaşlarımızla birlikte yola çıkacağımızı size peşinen ifade etmek isterim. Öncelikle Kilis’te halkımızın karşısına çok değerli belediye başkanlarıyla çok değerli belediye meclis üyeleriyle çıkarak, onları takdim etmek suretiyle oyunuza ve reyinize talip olacağız. Sonra da Kilis halkına da hizmet edecekler. İnşallah bu açılış bunun bir başlangıcı olur. Bugün burada yapacağımız istişare toplantımızda bu söylediklerime şimdiden Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı olarak, söz verdiğim ifade ettiğim gibi bir başlangıcını teşkil eder diye düşünüyorum” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.