playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP İl Başkanı Avşar’dan Akçadağ’a ziyaret

30

MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar, Akçadağ ilçesine ziyaret gerçekleştirdi.
Avşar, Akçadağ ziyaretinde MHP Akçadağ İlçe Başkanı Cahit Zafer Leventoğlu’na ilçe başkanlığı sürecinde göstermiş olduğu çalışmasından ötürü, plaket takdimi yaptı. MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar ziyarette Akçadağ teşkilatını ziyaret ederek, ilçe hakkında bilgi aldı. Başkan Avşar, “Bu bir bayrak değişimidir. Bu zamana kadar bayrağı başarı ile sürdüren Cahit Zafer Leventoğlu’na teşekkür ediyorum. Bu dava şehit kanlarıyla kurulmuş ve dualı bir partidir. Bu davaya hizmet eden herkes bizim başımızın tacıdır. Yerel seçimler öncesi bilindiği gibi 5 ilçede değişikliğe gittik. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli ve Genel Başkan Yardımcımız E.Semih Yalçın Beyefendilerinin emirleri ile bir kan değişimine gittik. Biliyorum ki görevden alınan ve göreve yeni tevdi edilen Başkanlarımız yerel seçimler öncesi canla başla çalışacaklardır. Bu dönem Akçadağ’dan beklentilerimiz fazladır. Akçadağ belediyesini almak yönünde ilçe teşkilatımız ile birlikte el birliği ile çalışmalarımızı yürüteceğiz” ifadelerini kullandı.
MHP Akçadağ eski ilçe başkanı Cahit Zafer Leventoğlu ise, “Başkanımızın da dediği gibi, bu bir bayrak yarışıdır. Ve bu bayrağı üç hilalimizi artık Kenan Güde başkanımız Akçadağ’da dalgalandıracaktır. Bizim davamızda küskün olmaz. Kimseye kırgın değilim. Bu saatten sonrada gücümün yettiği kadar çalışmalarımı sürdüreceğim” şeklinde konuştu.
MHP Akçadağ İlçe Başkanı Kenan Güde de, “Uzun yıllardan beli Türkiye’nin en asil partisine Milliyetçi Hareket Partisine gönülden yürekten hizmet etmenin onurunu ve gururunu yaşadım. Akçadağ ilçemiz her zaman MHP’nin yanında yer almıştır. Malatya’nın büyük bir nüfusunu oluşturan bir ilçenin başkanı olarak görev almam sorumluluğumu daha çok artırmıştır. Bu asil Görevi bana ve arkadaşlarıma veren Bilge liderim Dr. Devlet Bahçeli bey baş da olmak üzere , İl Başkanımız R.Bülent Avşar’a ve bizlere bu bayrağı devreden Cahit Zafer Leventoğlu’na teşekkür ediyorum” dedi.
MHP Malatya İl Başkanı R.Bülent Avşar daha sonra emeklerinden dolayı eski ilçe başkanı Leventoğlu’na teşekkür plaketi verdi. Başkan Avşar, teşkilat ziyaretinden sonra, Akçadağ esnafları ile bir araya gelerek sorunları yerinde dinledi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.