playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP İlçe Başkanı, AKP’li Belediye’nin Yapamadığını Yaptı

46

Milliyetçi Hareket Partisi Develi İlçe Başkanı Ali Kabak ve Ak Parti Kayseri Milletvekili Sami Dedeoğlu ile İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte bir araya geldi.

Yıllardır Soysallı Mahallesi halkının rahatsız olduğu kanalizasyon sorununa belediye tarafından bir çözüm getirilemeyince MHP Develi İlçe Başkanı duruma sessiz kalamadı. İlçe halkının rahatsızlığını gidermek adına AKP Milletvekili Sami Dedeoğlu’na durumu bizzat ileterek Develi’de bulunan Soysallı Mahallesi’nin kanalizasyon çalışmaları ile ilgileneceği sözünü aldı.

Başkan Kabak sosyal mecradan “Yıllardır Yılan hikayesine dönen Soysallı Mahallemizin Kanalizasyon çalışmaları ile alakalı Istanbulda ki Piknik Organizasyonunda Kayseri Milletvekili Sayın Sami DEDEOĞLU ile görüştüm. Her seçim öncesi sözü verilip ama gerçekleştirilemeyen bu iş umarım artık çözüme kavuşuyor. Sayın Milletvekili konu ile alakalı olarak bizzat yanımda müteahit firma ile görüşüp 1 hafta içinde Mahallemizde çalışmalarına başlayacağı bilgisini vermişlerdir.” şeklinde bir açıklamada bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.