playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’ DE 15 TEMMUZ KUTLAMALARINDA YERLERİNİ ALDI

69

15 Temmuz  2016’da Fetö terör örgütünün hain darbe girişiminin başarısızlıkla sonuçlanmasının yıldönümünde Demokrasi Bayramı kutlamaları için devlet büyükleri ve vatandaş Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nı doldurdu. 15 Temmuz Demokrasi ve  Milli Birlik Günü   dolayısıyla yapılan etkinliklere MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy’da katıldı. Ersoy gecenin sonunda sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda “Kayseri Cumhuriyet Meydanı’nda 15 Temmuz tarihinde yine aziz hemşerilerimize haykırarak dedik ki; Ederi 1 Dolar olan Fetönün gayrimeşru çocuklarının, Büyük Türk Milleti’nin delikanlı Türk çocuklarına gücü yetmemiştir,yetmeyecektir. Teşekkürler Kayseri’m” ifadelerini kullandı.

15 Temmuz etkinliklerine katılan MHP Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ise “15 Temmuz gecesi ölmeye gittik.  Türk Milleti olarak hepimiz hain darbeye karşı dimdik ayakta durduk. Yüce Rabbim bir daha böyle bir geceyi Milletimize yaşatmasın” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.