playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP MİKLLETVEKİLİ ERSOY: “TAŞERONA KADRO KONUSU ACİLEN DÜZENLENMELİ”

45

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Osmaniye Milletvekili Doç.Dr.Ruhi Ersoy, TBMM Genel kurulunda MHP grubu adına yaptığı konuşmada taşeron çalışanlarının kadro düzenlemesinin yapılmasını ve zamanında mesleği ile ilgili staj yapmış olanların staj süresinin sigortadan sayılmasının gerektiğini söyledi.

Ersoy, işveren ve işçi sorunlarının adliyelerde yük olmaktan çıkması ile ilgili oluşturulan “arabuluculuk” müessesesi hakkında yaptığı konuşmada, işveren ile işçi arasındaki sorunların daha hızlı giderilmesine yönelik düşünülen “arabuluculuk” sisteminin faydalı olduğunu fakat kişinin isterse doğrudan mahkemeye gitmesine de engel olunmaması gerektiğini söyledi.

Ersoy, konuşmasının devamında siyasi iktidarın bir önceki başbakanı zamanında büyük beklenti doğuran “taşerona kadro” konusuna değinerek, verilen sözlerin tutulmasını, taşeron çalışanlarının kadro durumlarının acilen düzenlenmesinin beklenti içindeki insanımız açısından önemli olduğunu söyledi.

Ersoy ayrıca öğrencilik hayatında ya da farklı şekillerde mesleği ile ilgili staj yapmış kişilerin staj sürelerinin sigortadan sayılarak emeklilikte bundan yararlanılması gerektiğini belirtti.

Staj dönemi sigortadan sayılmalı ya da staj dönemi borçlanılabilmeli diyen Ersoy, bu taleplere olumlu karşılık vermek devletimizin Anayasamızdaki  “demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir” tanımındaki sosyal yanının gereğidir diyerek konuşmasını sonlandırdı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.