playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP Milletvekili Esin Kara: “Vatandaşımızın derdine derman olacağız”

36

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Konya Milletvekili Esin Kara, halk günü toplantısı düzenleyerek vatandaşın sorunlarını dinledi.
MHP’nin Konya’daki ilk kadın milletvekili olan Esin Kara, partisinin il başkanlığında halk günü toplantısı düzenledi. MHP İl Başkanı Murat Çiçek, parti yöneticileri ve Ülkü Ocakları İl Başkanı Mustafa Taha Çini’nin de katıldığı toplantıda halkın sorunları ve istekleri dinlendi. Gelen talepleri not alan Milletvekili Kara, en kısa sürede sorunların çözümü için girişimlerde bulunacağını ve talep sahiplerini bilgilendireceğini kaydetti.
Halk günü toplantının rutinleşeceğini ifade eden Esin Kara, “Vatandaşımızın isteklerini, sorunları, sıkıntılarını dinliyoruz. Gerekli notlarımızı alıyoruz. Vatandaşımızın derdine derman olmak için elimizden geleni yapacağız. Toplantımızı yaptık ve bundan sonrada MHP olarak rutinleştireceğimiz bu programlarımızla vatandaşımızla biraraya geleceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.