playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP ve Ülkü Ocakları’ndan Sünnet Şöleni

47

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ödemiş İlçe Başkanlığı ile Ödemiş Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen 13. geleneksel sünnet şöleni yoğun bir katılımla gerçekleştirilirken, şölende 58 çocuk sünnet oldu.
Ödemiş ilçesinde, bu yıl 13. düzenlenen geleneksel sünnet şöleni yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Ödemiş İlçe Başkanlığı ile Ödemiş Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen sünnet şöleni, 58 sünnet çocuğunun katılımı ile kortej eşliğinde başladı. Mehter takımında eşlik ettiği yürüyüş sırasında renkli görüntüler oluştu. Yürüyüş daha sonrada Saraçoğlu Stadyumunda son buldu. Stadı ise binlerce kişi doldurdu. 58 çocuk, daha sonrada sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attı. Sanatçı Ahmet Şafak’ta şölen de bir konser vererek katılımcılara keyifli dakikalar yaşattı.
Programa ayrıca, MHP İzmir İl Başkanı Necat Karataş, İl yönetim kurulu üyeleri, MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, ülkü ocağı temsilcileri, sünnet çocuklarının aileleri ile katıldı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.