playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’DE ÜYE BEREKETİ

58

MHP Şehitkamil İlçe teşkilatı tarafından Balıklı Parkına kurulan üye kayıt standı vandaşların büyük ilgisini görüyor.
MHP Şehitkamil İlçesi tarafından Balıklı Parkına, partiye üye kayıt işlemlerinin yapıldığı stant kuruldu. MHP İl Başkanı Aziz Yücel ve teşkilat yöneticileri sırayla partideki stantta nöbet tutuyor. İlk nöbeti tutan Yücel, “Gaziantepliler Balıklı’da kurmuş olduğumuz standımıza yoğun ilgi gösterdi. Üye olmak isteyen vatandaşlarımızı bu standa üye yaptık. Milliyetçi Hareket Partisi üyesi olmak her zaman ayrıcalıklı olmuştur. Bugün geldiğimiz noktada üye sayımızda gözle görülür bir artış var. Biz zor durumda olan vatandaşlarımıza iş aş deyip gidin paretiye üye olun demiyoruz. Vatandaşlarımızı zorla üye yapmıyoruz. Bizim davamız gönüllülük esasına dayanır. Mecburiyet esasına veya çıkar esasına dayanmaz. Bazıları üye sayısını abartılı bir şekilde dillendiriyor. Sorun bakalım gönüllü mü yoksa zorunlu mu? Önümüzde yerel seçimlerin startını da burada vermiş olduk. Standımıza gelen vatandaşlarımıza Milliyetçi Hareket Partisi’nin ilkelerini anlatıyoruz. Bizlere gönül vermiş dava arkadaşlarımızın mücadelesinde ki yatan Vatan aşkı,bayrak aşkı,millet aşkını anlatıyoruz.” dedi.


MHP Şehitkamil İlçe Başkanı Aziz Yücel ve stantta görev alan yöneticiler, vatandaşların sorunlarını dinleyerek not alıyor. Başkan Yücel, Balıklı Park’ında kurulan standın son gün olduğunu belirterek, bir ay sonra Kırkayak Parkında yeniden stant kurarak vatandaşlarla kucaklaşacaklarını belirtti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.