playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’DE VEKİL ADAYLARINA DESTEK BÜYÜK

79

 

MHP Kayseri Milletvekili adayları sahada yerlerini almaya devam ediyor. İlimizde ayak basmadık yer bırakmayan adaylar 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala vatandaşla buluşup ellerini sıkmaya, gönüllerini almaya devam ediyor. Bugüne kadar sanayi siteleri, semt pazarları, esnaf gezileri, park alanları gibi birçok alanda seçim çalışması yapan MHP’li adaylar zaman zaman sahur programlarını da katılıyor.

Adaylar seçim çalışmalarında ziyaretlerini sürdürürken, vatandaşın da adaylara kucak açtığı gözlerden kaçmıyor. Olumlu karşılanan adaylardan Rifat Açıkgöz sıkılmadık el bırakmayacaklarını ifade ederek “7 Haziran’da gerçekleşen bölge istişare toplantımızda liderimiz Devlet Bahçeli’nin de dediği gibi MHP Türkiye’dir, MHP düşmeden Türkiye düşmeyecek. Çalışmalarımız devam ediyor seçime çok az bir zaman kaldı, vatandaşlarımızın sorunlarını not alıyoruz. Allah’ın izniyle sandıktan aldığımız güzel sonuçlar ile sorunları çözmek için varız ve mecliste yerimizi alacağız. Gümbür gümbür geliyoruz, halkımızın 24 Haziran’da doğru kararı vereceğinden eminiz” ifadelerini kullandı.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.