playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’den MEB’e “Öğrenci Andı savunması” tepkisi

29

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Milli Eğitim Bakanlığının (MEB) Öğrenci Andı’na yönelik savunmasında kullandığı “Türkler kendi çağdaşı unsurlara göre ulus bilincine en geç ulaşan topluluktur” ifadelere tepki gösterdi.
MHP’den yapılan yazılı açıklamada, “MEB, Öğrenci Andımız savunmasında şöyle demişti: ‘Türkler kendi çağdaşı unsurlara göre ulus bilincine en geç ulaşan topluluktur.’ Yazıklar olsun. Bir ülkenin eğitim bakanlığının tarih bilgisinden ve tarih bilincinden bu kadar uzak olması hayal bile edilemez. MEB’e 2250 yıl önce Milli Eğitim Bakanlığının gerçek dışı değerlendirmesine Hun İmparatoru cevap vermişti. ‘Ok ve yay gerebilen kavimleri bir aile gibi birleştirdim; Şimdi onlar Hun oldular.’ Mete Han” denildi.
Açıklamada, “Bilge Kağan da binlerce yıl önce bu gayri milli düşünceye Orta Asya bozkırlarından şöyle cevap vermişti: ‘Ey Türk! Senin ilini ve töreni kim bozabilir.’ Başında milli sıfatı olan eğitim bakanlığının Türk milletine karşı yapmış olduğu bu hakareti, hasım bir ülkenin eğitim bakanlığı yetkililer bile yapmaz. Bu bir savunma değil, adeta aşağılamadır. Konunun takipçisi olacağız” ifadelerine yer verildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.