playgirl pounded in doggie.http://www.pornsocket.cc https://www.sexyvideoshd.net/ buen culito parado en la cola de la fila. http://www.anybunnyvideos.com

MHP’DEN MİLLİ MAÇ BİLETLERİNE TEPKİ

40

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanlığı, İzlanda ile oynanacak milli maç biletlerinin karaborsaya düşmesi ve siyasi partilere verilmesinin kabullenilemez olduğunu açıkladı.
Yapılan açıklamada, “6 Ekim Cuma akşamı Türkiye A Milli Futbol Takımımız İzlanda ile oynayacağı kritik maç için şehrimize geldi. Eskişehir’de milli ruhu yakalayarak başarıdan başarıya koşan milli takımımıza İzlanda karşısında başarılar diliyoruz. Lakin biletlerin satışa çıkar çıkmaz karaborsaya düşmesi, sponsor ve siyasi partilere verilmesi cuma akşamı alacağı hayati puan ve puanlar için destekçi olacak Eskişehir tribünlerinin bilet bulamaması büyük üzüntüyle karşılanmıştır. Önceki maçlarda tüm Türkiye’den tam puan alan efsane taraftarların dışarıda kalması ya da TV karşısında Milli Takımı desteklemesi kabullenilemez. Bu vesileyle, göğsünde ay yıldız bayrağımızı gururla taşıyan, Türkiye’nin adını yükseltmek için çabalayıp terinin son damlasını sahaya akıtan bütün oyuncularımıza ve teknik heyetimize başarılar diliyoruz” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.